Aktivita

Diskuze v 'Patriot' založena uživatelem axerys, 28 Leden 2017.

Aktivita

Diskuze v 'Patriot' založena uživatelem axerys, 28 Leden 2017.

1. axerys

axerys Člen Člen

Ahoj.
    To je teď běžně na všech serverech tolik nakažených? Jinak oceňuji existenci tohohle serveru, takovéhle podmínky si člověk hned tak někde neužije ;)
    Ještě jsem se chtěl zeptat, jaký máte názor na ostatní hráče? Měl bych být hodně paranoidní?
  2. shinobiZ

shinobiZ Člen Člen

perzistentne paranoidni :) typujem 99% ludi tu ide KOS
  3. axerys

axerys Člen Člen

V takovém případě jsem tedy měl docela štěstí. Zatím jsem zahlédl jen pár lidí a z toho mi jeden "anglán" pomohl chytit slepici...
    Naštěstí počasí moc nepřeje odstřelovačům, takže se mi ani moc nechce věřit, že by se hráči vyhledávající KOS obtěžovali dál do vnitrozemí o_O
  4. shinobiZ

shinobiZ Člen Člen

Asi prave preto ze je cudzinec,ja som stretol dvoch rusov zo sekerami, jedneho som dal do bezvedomia spearom ale druhy ma dostal, tak ma zajali vraj ak urobim co povedia nezabiju ma, spytali sa ci som sam, zabavna situacia to bola lebo som im ani neklamal, vtom sa vyrutili dvaja kolegovia nanich tak zdrhali ale neutiekli, oslobodil som sa zdrhol som az ich sniper ma dostal nakoniec,
    chcel som tym povedat ze s cudzincom sa zabavis niekedy viac lebo nejde za kazdu cenu KOS, zatial som ale nestretol nasinca co by ma nechal zit za akychkolvek okolnosti.
    Last edited: 29 Leden 2017
  5. Rakosnik

Rakosnik Člen Člen

najskor musis zakricat "ruky hore dole gate" a ked ti nerozumie tak na plaz s nim

Sdílet