Návrh na změnu

Diskuze v 'Donor' založena uživatelem Tukabel, 5 Březen 2017.

Návrh na změnu

Diskuze v 'Donor' založena uživatelem Tukabel, 5 Březen 2017.

1. Tukabel

Tukabel Člen Člen

Asi bych upravil množství zbraní ,munice atd. v chráněných zónách. Většinou jsou daleko od spawnu což moc nepomůže a v některých je zbytečně moc věcí ,které se pak dále už nespawnují a je těžké pak něco najít. Pro ty lidi ,kteří jsou jako já a baví je hledání a mají radost z toho,že si sami něco najdou a nemusí se jen tak jednoduše vybavit na jednom místě je to docela ku zlosti.Možná by stálo za uváženou to nějak na chráněných místech limitovat.
    Tony69_cz likes this.
  2. Tony69_cz

Tony69_cz Člen Člen

Nazdárek lidičky.
    Souhlasím s Tukabelem... Myslím si, že se to s chráněnými zónami přehání. Je to jen pro pár lidí, aby si snad udělali radost s pocitu požitkářského, protože od spawmu je to hodně daleko. Většina lootu je tímto omezeno na minimum až skoro na nic. Je to na hodně, ale hodně štěstí. Vždyt´ je jasný, že když je ve hře mnoho věcí, tak se už nebude skoro nic spawnovat a proto nemůžeme nic najít.
    Normální hráč si najde stan nebo sud, někam si ho schová, no a modlí se, že ho jiní nenajdou. To je o co tu má jít a ne o "mám majetek". Tyhle zóny bych zrušil. Něco podobnýho je v módu DayZ, ale to je bazar a je tam o hodně více věcí a různých.
    Já si myslel, že DONOR je spíše pro pohodový hráče, kteří si od druhých serverů PVP přišli oddechnout, pokecat, navázat kontakty a hrát DayZ SA v jiným než agresivním způsobem...
  3. ProvazCZ

ProvazCZ Administrator Staff Member Administrator Moderátor Člen

Lidi si to odhlasovali, tak to tak bude.
    Deal with it.
  4. Tony69_cz

Tony69_cz Člen Člen

Hele HRDINO tedy Provaz? Napsal jsem svůj názor. Co se bude dít potom není na mne.
  5. ProvazCZ

Já ti ho neberu, máš možnost hlasovat, víc s tim nezmůžeš.
  6. ProvazCZ

Píšeš "Já si myslel, že DONOR je spíše pro pohodový hráče, kteří si od druhých serverů PVP přišli oddechnout, pokecat, navázat kontakty a hrát DayZ SA v jiným než agresivním způsobem...", zatimco si stěžuješ na loot.
    Většina lidí má ten server jako odkladiště, takže by to s lootem vyšlo nastejno i kdyby tam ty "obchodní zóny" nebyly.

Soukromý kempy, ňákejch klanů i jednotlivců, poschovávaný v lesích, skalách, kdekoliv, můžeš vyrabovat a zničit, nemaji žádnou ochranu, když tě někdo nepřistihne, ale musíš je najít. Způsb jakym to hraje možná většina lidí na tom serveru.
    Zatimco tyhle zóny jsou pro veřejnost na úplně neužitečnejch místech, většinou poblíž spawnů, kam můžeš zajít, pokecat, nechat tam věci co nepotřebuješ a vzít si co ty potřebuješ, abys to dlouhý hodiny nemusel hledat. Jestli teda seš ten typ hráče, pro kterej ten server je, jak popisuješ nahoře.

Každá ta zóna má svoje pravidla, v jedný si můžeš dokonce brát co chceš kdy chceš (kromě úložišť, samozřejmě), ty lidi to tam tahaj pro vás, aby jste vy nemuseli hledat.
    O mapě, kde si to můžeš přečíst, doufám víš.
    59% hlasujících je PRO tyhle zóny, asi holt patříš do toho zbytku a budeš to muset respektovat.

PS: Vyjádřils svůj názor, na kterej máš právo. Tohle všechno píšu i pro ostatní.
    Nebyls první ani nebudeš ani poslední.
    Last edited: 4 Duben 2017
  7. Tony69_cz

Tony69_cz Člen Člen

Víš já to myslel trochu víc obrazně... Jinak díky za pokec. :D
    Třeba se někdy potkáme a snad i pokecáme....

Sdílet