Příhody co se vám staly

Diskuze v 'Volná diskuse' založena uživatelem Mimamoru, 20 Únor 2014.

Příhody co se vám staly

Diskuze v 'Volná diskuse' založena uživatelem Mimamoru, 20 Únor 2014.

1. Mimamoru

Mimamoru Člen Člen

Ahoj,
    před chvilkou se mi stala taková dost smutná věc a tak mě napadlo udělat na toto téma topic.

Začal jsem na pláži s holým zadkem. A byl jsem blízko Electra, tak jsem si řekl že nic nemám tak ani nic neztratím a že tam půjdu. po cestě jsem z ničeho nic onemocněl když jsem se najedl a tak jsem se přepil vody abych to vyzvracel, pomohlo to. bohužel za cca 2 minuty jsem byl smrtelně hladový a znovu nemocný, vypil jsem tedy saponát abych se vyléčil a zhoršilo se to na kritickou úroveň. Tudíž když jsem dorazil do Electra byl jsem hladový a nemocný. Hledal jsem tedy lidi jestli by mi náááhodou nechtěli pomoc a když jsem konečně narazil na skupinu 3 lidí poblil jsem se a umřel jsem -.- :D
    Enthory likes this.
  2. Spyder

Spyder Administrator Staff Member Administrator

"vypil jsem tedy saponát abych se vyléčil" NO TO NENE :D :D :D
  3. Mimamoru

Mimamoru Člen Člen

No.... :D Teď už vím že to není dobře :D
  4. AryaWolf

AryaWolf Člen Člen

:DD A když jsi vypíjel saponát tak to znělo dobře? :D
    lukash likes this.
  5. Mimamoru

Mimamoru Člen Člen

Samozřejmě. Chutý pomerančový saponát :3 :D Není nic lepšího i coca- cola chce mít práva na ten recept :D
  6. René

René Člen Člen

omg čekal jsem v tomto vláknu víc, třeba z mého života...

kolega se střetnul v Černé Poljaně v hasičárně s nějakým hodně nadupaným samotářem, oba si pod kožich pustili dost olova a to tak že se vzájemně odrovnali, třetí (já) se smál, vzal jsem si AK se zásobníkem na 75 kulí, bohužel mě o pár minut později "žduchla" bugoidní skála ze srázu a přistál jsem jako placka v industriálu Novosibirsku nebo jak se to severní město jmenuje

prosím vývojáře opravte ty nechutné bugy ať neumíráme z rozmaru skal, komínů, střech, zdí..
  7. Hanz

Hanz Člen Člen

Tak předevčírem se mi stala hooodně zajímavá věc. Klasicky jsem někam lezl po žebříku a někdo mi prostřelil hlavu. Spawnul jsem se u nějaké vesničky v kopcích, ani jsem neměl čas doběhnout na silnici a zjistit, kde to vlastně jsem, když jsem viděl dva hráče. Jeden s maskou a druhý po zuby ozbrojený. Takže dávám ruce nahoru a čekám. Naštěstí jsou to Češi a povídají, že chodí všude možně a pomáhají lidem. Dávají jim jídlo a pití a tak. Říkal jsem si paráda, o tomhle jsem slyšel, ale nikdy jsem to nezažil (počítám to a na tomhle serveru mě zatím přesně 90% lidí dříve či později zastřelí). A pak povídají, že prý vždycky než někoho obdarují, zazpívají mu písničku. Tak pobaveně povídám dobře, tak začněte. A oni fakt začali zpívat - skákal pes přes oves. Po pár slokách mě zastřelili a začali se řehtat.

Člověk v té hře fakt narazí na podivná individua. :D
    Machal, Nogglli, lukash and 1 other person like this.
  8. Ripo

Ripo Člen Člen

Prvý deň po nainštalovaní si hľadám vecičky, neskúsený , beriem všetok haraburdie, našiel som electric rod a v ruke to vypadalo ako Mosin. Samozrejme ako si bežím spoza rohu sa vystrčí týpek a anglicky na mňa začne v kľude : Hello there buddy, throw your weapons please... tak som dal ruky hore... on pokračoval... throw it now... odhodil som tyčku z chrbta a on furt : THROW IT NOW !!! ... nemal som nič v ruke... a zrazu bum... You are Dead... neviem či to bol bug že videl akoby zbraň v ruke, netuším... dosť blbé :D

7 dní som liezol po budovách , občas počul strelbu , tak som sa schoval a počkal a šiel ďalej. Už mi prišlo smutno , tak si vravím že keď niekoho stretnem, skúsim kontakt.
    Akurát som bol za budovou , keď počujem ako niekto konzumuje... ozval som sa : ahoj, počujem ťa... nemám zbraňe, som kamoš.. žiadna reakcia, iba som počul nabitie zbraňe... skúsil som po anglicky.. hello there , im friendly, looking for good guys... ozval sa : mluv česky vole .... ok, ok česky, hľadám kamošov, nemôžem sa pridať ?...ticho...kam idete,ste viacerý ?...jdem na sever... ticho...odhadzujem pištol a ruky budem mať hore... ticho... Ešte chvíľku som ostal schovaný v kríku v prone, keď zrazu vidím bežať týpka preč od budovy. Tak že vyleziem, ale bohužial nestihol som , lebo pribehli dvaja full gear a dostal som dávku... dosť blbá mentalita, chcem sa vzdať a dostanem to :D

Utekám medzi panelákmi, vystrčím čumák a vidím bežať oproti troch hráčov a počul som strelbu...rýchlo som zaliezol, schoval a čakal. Pribehli, strielali , nenašli ma a stále do mikráku : kde siiiii ? ... ja nas.até za ušami som čakal, bez zbraňe, po 10 minútach som vyliezol, znova strelba , znova som sa schoval, asi ma videli , znova nenašli a furt : kde siii ? :D ... mal som docela štastie a adrenalín na maxime :D

Posledné story : Bug : Bežím po poli, vidím na deer stande nejaké itemy, tak že vleziem hore a zoberiem to. Ako som sa vyštveral, tak ma to vystrelilo ako raketu a hodilo niekam na druhú stranu mapy.. viem že som bol niekde pri vode... zázrakom som prežil so zlomeninou a pristál pri tabuli : Pathoe.... bohužial za pár minút som dostal šok a umrel som...:D
    ProvazCZ likes this.

Sdílet